LinuxLive USB Creator

2.8.3

3.0

1

Windows içinde Linux kullanmanın en basit ve rahat yolu

156.7k

Bu uygulamayı oyla

LinuxLive USB Creator Linux dağıtımıyla bir çeşit 'flaş bellek', disk ya da USB hafıza oluşturmanıza ve Windows'tan direkt olarak kaldırmanıza izin verecek basit bir uygulamadır. Cihazı tekrar başlatmaya gerek kalmadan ya da herhangi bir şey kurmadan.

LinuxLive USB Creator'ın gelenekesl Live CD'ye kıyasla en büyük avantajı sadece başlangıçtan itibaren daha hızlı çalışabiliyor olmanız değil, aynı zamanda direk olarak USB cihazından değişkenleri düzenlemenize ve yapılandırmaları değiştirmenize izin vermesidir.

LinuxLive USB Creator'ın diğer bir ilgi çekici özelliği ise uygulamanın arayüzünden tüm dağıtımları kurmanıza izin vermesidir. Ubuntu, Fedora, Debian, OpenSUSE, Mint, Slax, CentOS, ArchLinux, Gentoo, PCLinuxOS, Sabayon, BackTrack, Puppy Linux... hepsi sadece bir tık uzakta.

Bir dağıtımdan sıkılıp başka bir tanesini kurmak istediğinizde, tek yapmanız gereken şey önceki dağıtımdan iz bırakmadan tek bir seferde silecek olan 'Smartclean'i çalıştırmak, böylece saniyeler içinde yeni bir tane kurabilirsiniz.

LinuxLive USB Creator, Linux kullanıcılarına daha önce onsuz nasıl yaşadıklarını sorgulatacak, inanılmaz derecede faydalı bir araçtır.
Uptodown X